Jesteśmy znowu do Państwa dyspozycji.

Pandemia COVID-19 wprawdzie jeszcze nie ustała, jesteśmy jednak do niej bardzo dobrze przygotowani. Podczas blisko trzymiesięcznej przerwy byliśmy z Państwem w ciągłym kontakcie oraz w miarę możliwości pomagaliśmy w sytuacjach wymagających pilnego wsparcia. Braliśmy udział w wielu konferencjach, webinariach oraz szkoleniach, które umożliwiły nam możliwie najlepsze przygotowanie się do bezpiecznego świadczenia usług stomatologicznych. W trosce o Państwa, ale również nasze zdrowie, opracowaliśmy szereg procedur, dzięki którym zminimalizowaliśmy możliwość transmisji wirusa. Prosimy o wyrozumiałość podczas umawiania wizyt – mając na uwadze bezpieczeństwo, zmniejszyliśmy również ilość przyjmowanych pacjentów.

Najważniejsze zmiany:

  • Stomatolog w dobie pandemii wygląda jak kosmita, ale prosimy abyś zachował spokój! Pamiętaj, że gdzieś tam głęboko pod strojem ochronnym jest nadal Twój ulubiony lekarz 🙂
  • Z uwagi na ograniczoną ilość przyjęć oraz rozbudowane i czasochłonne procedury związane z dezynfekcją, prosimy o punktualność.
  • Przed wejściem do gabinetu skontaktuj się telefonicznie ze stomatologiem prowadzącym, który wpuści Cię do poczekalni.
  • W poczekalni może przebywać wyłączenie jeden pacjent lub pacjent z opiekunem prawnym.
  • Tuż przez wizytą zmierzymy Ci temperaturę ciała oraz poprosimy o wypełnienie wywiadu epidemiologicznego oraz dezynfekcję dłoni.

Niezmiennie prosimy naszych pacjentów o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz dbanie o podstawową profilaktykę i higienę osobistą.

Przepraszamy za utrudnienia oraz liczymy na zrozumienie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!
Magdalena i Riccardo Wyszyńscy

Wywiad epidemiologiczny – wersja do pobrania:

Facebook